Petra Skalová

CEO Congress Prague

www.congressprague.cz

Spolupráce se She&Co. začala již před více než rokem a dodnes jsem za toto setkání šťastná. Po měsících hledání, se mi podařilo najít úžasné partnery nejen po pracovní, ale i po lidské stránce. Studiu se podařilo pochopit velmi konzervativní prostředí lékařských kongresů a vytvořit nový design pro jednotlivé kongresy. Nyní se v nich konečně snoubí moderní pojetí spolu s tradičními pravidly, které se musí při grafice kongresů dodržovat. Mimo to nám holky vytvořily nové logo společnosti a postupně jsme s nimi změnili i celou grafiku spojenou s naší firmou.

Iveta Oršulíková

Freelance Digital Marketing Manager

www.ivetaorsulikova.cz

Pracovat s holkami ze She&Co. je jedna radost. Cením si jejich skvělých nápadů, rychlosti i energického přístupu k práci. Každému logu vdechnou autentičnost a každé kampani skvělý nápad. Líbí se mi, že pro ně nic není problém a najdou řešení na všechno, což je velká vzácnost. Ať už jsem s nimi pracovala na malých klientech, velkých klientech nebo jejich vlastních projektech, všechno vždycky probíhalo jako na drátkách.

Veronika Kotková

Freelance Business and Marketing Strategist

S Lenkou ze She&Co. jsem pracovala na několika projektech v průběhu šesti let. Jednalo se o vytvoření brand videa pro web a YouTube kampaň, lokalizaci reklamy zahraničního partnera, kterou jsme přizpůsobovali českému trhu a pravidlům české televize, vytvoření spotu pro televizní reklamu, další video pro web a YouTube a v neposlední řadě několik focení receptů. Se She&Co. se dá udělat parádní příprava před startem samotného natáčení či focení, takže při realizaci a dodání finální práce nejde o žádné nemilé překvapení, naopak spolehnutí se, že jsme si na začátku ujasnili velice konkrétní zadání a podle toho je také práce dodaná. V tuto spolupráci mám naprostou důvěru, věřím v jejich schopnosti a férové jednání. Takových pracovních partnerů se držím.

Petra Vomelová

Marketing and PR – Visit Pilsen

www.visitplzen.eu

Spolupráce s holkami ze She&Co. byla skvělá. Holky jsou pracovité, milé, kreativní a cool. Mají čuch na lidi, dobré kontakty. Myslí na každý detail. Zařídí, dotáhnou, neotálí. Zkrátka nekecají a makají! Určitě bych je doporučila dál a určitě bych je znovu oslovila ke spolupráci.

© She&Co 2018